PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166739}
4,4 79
ocen
4,4 10 1 79
Cannibal Girls
powrót do forum filmu Cannibal Girls

film niewątpliwie jest czymś niepowtarzalnym i można powiedzieć, że godnym sprawdzenia z kilku powodów:
po pierwsze jest to pierwszy [pomijając nie dostępną "Foxy Lady"] pełnometrażowy obraz reżysera tak znanych tytułów jak "Pogromcy Duchów" czy "Ewolucja". właściwie każdy film tego pana [pomijając omawiany] jest dobrze znany prawie wszystkim widzom choćby z TV.
po drugie jest to jedna z pierwszych ról Eugene Levy'ego, znanego nam jako sympatyczny tatuś z "American Pie".
Po trzecie film sam w sobie przedstawia wartość dla poszukiwaczy wszelkich dziwadeł i rarytasów z dawnych lat.

Film jest głupi i do tego marny od strony technicznej: słaba jakoś obrazu, montaż i udźwiękowienie też kiepskie. do tego film wypada tragicznie jako komedia, bo jest praktycznie nieśmieszny.
Mimo tych wszystkich wad film oglądało się ciekawie. zwłaszcza podobał mi się początek i koniec :) momentami był nawet w dziwny sposób niepokojący. Kilka scen nawet pozostanie mi może w pamięci. sporo w tym dziwactwa i specyficznego klimatu. do tego fajne plenery, jednak ciężko
chwalić kanadyjski film za fakt, że był kręcony w Kanadzie :)

ogólnie mamy tu trójkę atrakcyjnych dziewcząt, dziwacznego, eleganckiego dżentelmena oraz jednego dzikusa mieszkających pod jednym dachem i serwujących sobie oraz gościom ludzkie mięso, którym zresztą a niebawem stają się sami goście. ciekawe :) 5/10

użytkownik usunięty
kangur_msc_CM

Wiem, że ten temat został otworzony już trzy lata temu, ale bardzo mi zależy na tym filmie. I dlatego kieruje do Ciebie pytanie: gdzie go ogądałeś/aś? Jeśli w internecie, to możesz podać mi link? Z góry dziękuje ^^

użytkownik usunięty

Przepraszam za błąd. Rok temu, oczywiście :)
W tym samym momencie patrzyłam na film z roku 2006 i się pomyliłam.

ocenił(a) film na 4

jeśli dysponujesz emulem to powinien odnaleźć plik z filmem bez problemu, możesz ewentualnie poszukać linka ed2k na dead-donkey.com. jeśli korzystasz z torrentów polecam stronkę cinemageddon.org
życzę owocnych poszukiwań :)

użytkownik usunięty
kangur_msc_CM

Bardzo dziękuje za pomoc ;)


[za krótki]

kangur_msc_CM

Dodam,że to reprezentant Canuxploitation (kino Exploitation z Kanady).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones