PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840536}

Powiedz mi, kim jestem

Tell Me Who I Am
7,3 3 435
ocen
7,3 10 1 3435
Powiedz mi, kim jestem
powrót do forum filmu Powiedz mi, kim jestem

Wstrząsający!

ocenił(a) film na 8

Pedofile są wśród nas i często są to właśnie najbliżsi.
Poraża to, ze ktokolwiek ma prawo mówić takiemu człowiekowi, ze zrobił źle ukrywając przed bratem taką traumę. Nikt kto nie był molestowany, nie wie jakie to uczucie.

ocenił(a) film na 7
xszyszx

Coś strasznego. Film dobija i ryje banie. Na dodatek świadomość, że do końca życia za to nie odpowiedziała, że miała później normalne (w sensie, że spotykali się w jej urodziny na przykład) relacje z synami - okropne.

ocenił(a) film na 10
Kassandra85

Większość ludzi w taki sam sposób zaprzecza i wielbi swoich rodziców, dając im akceptacje i wsparcie, nie mówiąc o złych rzeczach, które się działy. Kaliber mniejszy może, ale schemat ten sam. A powinno być tak, że się rozmawia z rodzicami o wszystkim. Jeśli nie chcą i chcą miłości i akceptacji bez rozmowy, to tylko przedłużenie wykorzystania z dzieciństwa. Ja osobiście się na to nie godzę.

ocenił(a) film na 6
xszyszx

Ja powiedziałabym o tym mojemu bratu. I to nawet nie z potrzeby szczerości, ale dlatego że nie chciałabym być sama z tym koszmarem. Egoistyczne? Może. Ale nie zniosłabym gdybym ja nienawidziła matki, a mój brat by ją kochał tylko dlatego że nie zna prawdy.
Po drugie czułabym się nie w porządku z tym że to ja podejmuję decyzję co do czyjegoś życia, wspomnień. To były jego wspomnienia i miał prawo je znać.

Niemniej jednak - szanuję za podjęcie takiej decyzji. Zrobił to z chęci opieki i ochrony brata, ale tez by jakoś zamknąć ten rozdział, nie wracać do tego, nie rozgrzebywać. Sam mówił że praktycznie uwierzył w swoją własna wersję i żyło mu sie dobrze.

xszyszx

Alexowi jest łatwiej bo nic nie pamięta. Dla niego to tylko opowieści. Marcus jest poorany psychicznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones