PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107986}

Różowa Pantera

The Pink Panther
6,2 34 618
ocen
6,2 10 1 34618
4,3 6
ocen krytyków
Różowa Pantera
powrót do forum filmu Różowa Pantera

Ręce opadają, finezję starej "różowej pantery" zastąpiły chamskie dowcipasy o pierdzeniu, bredzeniu, itp. Łoooo matko - podłączył sobie elektrody do jąder - jakie to śmieszne; nie potrafi zdjąć kobiety ze stolika [ scena maks wymuszona] - ta zakłada mu nogi na ramiona - o jejku - ależ śmieszne uha ha ha. . Stary Clouseau z Sellersem był, owszem, nieudacznikem ale nie kretynem !!!!!!!!!!! Steve Martin w najgorszej roli, Miałkość na potęgę. Obejrzałem cały i teraz to odchoruję. Jeśli ktoś oglądał stare "różowe pantery" radzę omijac szerokim łukiem. Porażka

ocenił(a) film na 2
Malak_Al_Rahim

Nie ogląłem starych różnowych panter, albo byłem za młody żeby je spamiętać, nie jest to też mój typ poczucia chumoru... ale chyba nigdy stałyby się klasyką, gdyby były na poziomie tej pantery...

Film jest poprostu wyjątkowo nie śmieszny... Jedyne, co tu może być zabawne, to to, że dla kogoś tak żenujący chumor jest zabawny...

Uznanie należy się wyłącznie geniuszom od zwiastuna, bo zwiastun faktycznie był zabawny...

Heh, jeśli chodzi o rimejki komedii zdecydowanie polecam the producers Mela brooksa, pierwowzoru nie pamiętam, ale ten film zdecydowanie zachęca do jego obejżenia.

Nie no nie mogę... ten film jest wręcz przykry...
Gdyby zestawić go z nagą bronią, czy hot shots to już doprawdy jest całkowita klęska... ten film, aż szczypie w oczy... a jedyne emocje jakie wywołuje to współczucie dla stathama i owena, że wystąpili w takim shicie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones