Kevin KlineI

Kevin Delaney Kline

7,9
11 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Kline

Niezapomniana kreacja w "Rybce zwanej Wandą" za którą dostał oskara,jako jeden z nielicznych aktorów którzy dostali oskara za rolę komediową,(Jack Nicholson tez dostał za komedie-
"Lepiej byc nie może", Clark Gable za "Ich Noce" z 34r uważaną za komedie wszechczasów która zgarnęła 5 najwazniejszych oskarów )
Kevin Kline dobrze zagrał także w filmie "Dave" , "Życie jak Dom"

returner

To bardzo dobry aktor.
W Rybce zwanej Wandą był świetny.
Oprócz tego podobał mi sie w Lemur zwany Rollo, Przodem do tyłu, Sen nocy letniej.

Anda00

W Lemurze to po prostu wymiótł! Kocham gościa w tej roli

returner

Kline jest czarujący w "Rybce..." Naprawdę dobry aktor

użytkownik usunięty
aaako

Czarujący - idealne słowo na określenie Kevina. :) Wspaniały człowiek. Jak byłam dzieckiem myliłam jego nazwisko z marką ciuchów ;)

Jak kiedyś usłyszałem Calvin Klein, miałem na myśli Kevin Kline. No wymowa ta sama. No prawie. Tylko te ,, l '' w imieniu.

aaako

I Lemur... wymiatał w tym filmie...

returner

Wybitny aktor. I bardzo wszechstronny. Ma na swoim koncie wspaniałe role dramatyczne ("Życie jak dom", "Wielki chłód", "Wybór Zofii", "De-Lovely"), świetne role komediowe ("Rybka zwana Wandą", "Kocham cie na zabój", " Różowa pantera",), thriller ("Tolerancyjni partnerzy"), western ("Silverado"), musicale ("De-Lovely"). I rzeczywiście jest czarujący ;)

sha_ik

I do tego był bardzo męski i przystojny, mimo że z wąsem (nie lubię wąsów).
Fajna rola była także we Francuskim pocałunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones