Kristin Chenoweth

Kristi Dawn Chenoweth

7,1
3 483 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristin Chenoweth

Nie oglądałam "Glee", więc dopiero teraz się zorientowałam :P I widzę, że na polu muzycznym ma duże dokonania. Ostatnio zaśpiewała na płycie Joshuy Bella "At home with frinds".

lunaverna

no w "Pushing Daisies" też śpiewała (?) w jednym odcinku...

http://www.youtube.com/watch?v=HNUAnjUwnF0

Radloc

No tak, to zdecydowanie jej glos ;). Ubóstwiam ją jako Glindę w musicalu Wicked, w pełni pokazała w nim swoje możliwości wokalne.

Mari_ella

nawet dostała Tony!

boguslaav

Dostała, ale nie za "Wicked". Tak by sprostować dla przyszłych czytelników ;)

użytkownik usunięty
Radloc

Pomyłka śpiewała w 3 odcinkach o ile pamiętam. Początkowe odc, przed domem Lily, na konkursie. niech ktoś mnie poprawi jeżeli się mylę.

Śpiewała np. jak była sama w restauracji :)

użytkownik usunięty
Polilla

Chodzi Tobie o piosenkę z facetem co czyścił taką maszyną podłogę? Jeżeli tak to już uwzględniłem ów odc. ("Początkowe odc"). Ale głos ma zniewalający ;-)

No o to mi chodziło :) Śpiewała chyba piosenkę z musicalu "Grease". Potwierdzam głos ma naprawdę przepiękny :))

Polilla

http://www.youtube.com/watch?v=1TLEUbi5TZo

lunaverna

Nie tylko ładnie śpiewa, ale też jest nieźle wygimnastykowana i dobrze tańczy.

lunaverna

w glee te pisoenki sa fatalne, majac caly soundtrack z serialu automatycznie przelaczam te piosenki ktore ona wykonuje, skrzeczacy i nie da sie tego sluchac a jako aktorka jest strasznie irytujaca, to samo na oskarach byla jedna z przeprowadzajacych wywiady na czerwonym dywanie, fatalnie

karos_13

W Glee faktycznie repertuar miała bardzo słabo dobrany. Do tego jej postać była jedną z najbardziej irytujących w całej serii. Zobaczyłam, zapomniałam, nie chciałam na nią więcej patrzeć ani tym bardziej słuchać. Wiedziałam, że coś tam wyrabia na Broadwayu ale co już niebardzo. Do dzisiaj. Słucham sobie soundtracku z Wicked i słyszę ten charakterystyczny głos. What is this feeling. Jest niesamowita w tym duecie. Przyćmiewa Indinę i naprawdę dodaje charakteru tej piosence. Chętnie posłucham więcej.
Podobnie miałam z Neil Patrick Harrisem. W Dream On sprawdził się świetnie, ale poza końcówką, to Shuester go przebił. I znów, dość słabo napisana rola.
Indina z tej całej Broadwayowskiej grupy miała faktycznie fajną rolę. I niezłe piosenki.

kaczy_dziup

Jest tam ktoś jeszcze oprócz Shuestera, no i niech będzie Darrena Crissa( narazie chyba How to Succed in business without really trying), kto występuje na scenie?

kaczy_dziup

Z tego co wiem to Lea Michele od najmłodszych lat występowała na Broadway'u ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones