PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=67}

Hiszpański więzień

The Spanish Prisoner
6,2 7 492
oceny
6,2 10 1 7492
7,7 3
oceny krytyków
Hiszpański więzień
powrót do forum filmu Hiszpański więzień

Nie mam w domu telewizora więc oglądam telewizję bardzo okazjonalnie u rodziców. Pomimo
oglądania TV ze średnim natężeniem raz na 2 miesiące trafiam na niego już trzeci raz na TVP
Kultura w okresie krótszym niż 8 miesięcy. Muszą mieć jakiegoś strasznego hopla na punkcie t
ego przeciętnego filmu.

ocenił(a) film na 4
kaleenee

Sam film też zresztą jest dość absurdalny. Czekając 2 godziny na spotkanie nie zajrzał do notatek? W mojej ocenie mało prawdopodobne.
Warto też zwrócić uwagę, że film jest według oznaczeń dozwolony od 16 roku życia (absurd kompletny).

ocenił(a) film na 6
kaleenee

Akurat w przypadku TVP Kultura powtarzanie różnych filmów w niedużych odstępach czasu, to często zjawisko. Nawet tak dobry kanał musi mieć jakiś minus.

Karamba_2

To jeszcze zależy jaki film powtórzą..

ocenił(a) film na 4
Karamba_2

Owszem. Najbardziej ciekawi mnie kryterium na podstawie któego przypisuje się ograniczenia wiekowe dla konkretnego filmu.
Ostatnio wyświetlana w TVP Kultura Sala Samobójców była dozwolona od 12 lat, podczas gdy Hiszpański więzień był dozwolony od lat 16.
Powinno być raczej odwrotnie, choćby z uwagi na goliznę i mało wychowawczy charakter Sali Samobójców.

A co do Hiszpańskiego Więźnia. Podoba mi się klimat tego filmu, niemniej niektóre fragmenty scenariusza są strasznie naciągane. Jak można czekając na kogoś 2 godziny nie zajrzeć do jedynej rzeczy którą ma się w ręce.

ocenił(a) film na 6
kaleenee

Może twórcy tych oznaczeń stwierdzili, że Sala Samobójców właśnie ma pewien charakter wychowawczy, a konkretnie, nie wiem, odstraszający czy uświadamiający, a Hiszpański więzień wymaga większych kompetencji intelektualnych, dlatego powinien być przeznaczony dla starszych odbiorców.

kaleenee

A ja mam w domu 2 (słownie: dwa) telewizory.

ocenił(a) film na 6
pimi6

A ja mam w domu dwa (liczbowo: 2) tostery...

bartje

A ja mam w domu dwie lornetki, w tym jedną teatralną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones